AM122.4CR284
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
AM122.4CR284
Mfr.Part # : AM122.4CR284
Manufacturer : Anatech Electronics Inc.
Description : 122.4 MHZ CRYSTAL BAND PASS FILT
Stock : 35000
Product Category : Monolithic Crystals
Bandwidth : 35 kHz
Frequency - Center : 122.4 MHz
Impedance : 50 Ohms
Insertion Loss : 4dB
Mounting Type : Through Hole
Operating Temperature : -25°C ~ 55°C