DSC6021MI1A-0050
  • 1
Mfr.Part # : DSC6021MI1A-0050
Manufacturer : Microchip Technology
Description : MEMS OSC XO 1.71V-3.63V 4SMD
Stock : 1000
Product Category : Pin Configurable/Selectable Oscillators
Base Resonator : MEMS
Current - Supply (Max) : 1.3mA (Typ)
Frequency - Output 1 : 24MHz, 27MHz
Frequency Stability : ±50ppm
Operating Temperature : -40°C ~ 85°C
Output : CMOS
Package / Case : 4-VFLGA
Product Status : Obsolete
Type : XO (Standard)
Voltage - Supply : 1.71V ~ 3.63V