CSTLS3M58G56-A0
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
CSTLS3M58G56-A0
Mfr.Part # : CSTLS3M58G56-A0
Manufacturer : Murata Electronics
Description : CER RESONATOR
Stock : 3979
Product Category : Resonators
Capacitance : 47 pF
Features : Built in Capacitor
Frequency : 3.58 MHz
Frequency Stability : -0.4, +0.2%
Frequency Tolerance : ±0.5%
Impedance : 50 Ohms
Mounting Type : Through Hole
Operating Temperature : -20°C ~ 80°C
Package / Case : Radial - 3 Lead, 2.50mm Pitch