CS-023E-114.285M
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
CS-023E-114.285M
Mfr.Part # : CS-023E-114.285M
Manufacturer : Connor Winfield
Description : CRYSTAL 114.2850MHZ 18PF SMD
Stock : 2447
Product Category : Crystals
ESR (Equivalent Series Resistance) : 50 Ohms
Frequency : 114.285 MHz
Frequency Stability : ±20ppm
Frequency Tolerance : ±20ppm
Load Capacitance : 18pF
Mounting Type : Surface Mount
Operating Mode : 3rd Overtone
Operating Temperature : -40°C ~ 85°C